• slider4
  • slider1
  • slider2
  • slider4
  • slider3
  • slider5

Arosha- wyszczuplanie przez owijanie

Bandaże Arosha to kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne, przeznaczone do walki z cellulitem oraz z niedoskonałościami ciała. Bandaże są wykonane z bawełny, która jest nasączona wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Dzięki nim zabiegi skutecznie redukują cellulit, mają właściwości modelujące, ujędrniające, drenujące, nawilżające ciało oraz pomagają w przyspieszeniu spalania tkanki tłuszczowej.

Jak wygląda zabieg z użyciem bandaży Arosha?

Zabieg poprzedzony jest szczotkowaniem na sucho specjalną szczotką z włosia agawy, który poprawia wchłanianie aktywnych składników. Następnie nakładany jest peeling na bazie kwasu glikolowego (zalecany dla skóry wrażliwej i naczynkowej) oraz ampułką – serum stosowaną pod bandaż. Cały obszar owija się specjalnie dobranym rodzajem bandaża. Podczas zabiegu składniki z bandaży uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. W zależności od stopnia zaawansowania problemu i jego umiejscowienia, kosmetolog dobiera odpowiedni rodzaj bandaży do przeprowadzenia terapii. Końcowym etapem procedury jest wmasowanie odpowiednio dobranego kremu. Zabieg należy stosować w seriach – ilość zabiegów i częstotliwość zalecana jest indywidualnie.

 

Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu bandażowania Arosha – utrata centymetrów w obwodzie i poprawa ogólnej kondycji skóry. Struktura skóry po samym zabiegu staje się gładsza, napięta oraz nawilżona. Widoczne jest zmniejszenie obwodu, wyszczuplenie sylwetki, likwidacja zastoi wodnych, przyspieszenie spalania tłuszczu, redukcja cellulitu.

Zabieg bandażowania Arosha również zalecany jest dla skóry wrażliwej i naczyniowej.

 

Zabieg obejmuje nogi, pośladki i brzuch.

 

Najlepsze efekty są widoczne po serii 6-10 zabiegów.

 

Częstotliwość wykonywania zabiegów wynosi od 2 -3 zabiegów tygodniowo

 

Polecamy również produkty Arosha do pielęgnacji domowej.

W swojej ofercie posiadamy również szczotki do peelingu domowego „na sucho” oraz legginsy modelujące Arosha Body Expert.

Jeden zabieg
Cena: 220 zł
Seria 6 zabiegów
Cena: 1320 zł
Seria 8 zabiegów
Cena: 1496 zł
Seria 10 zabiegów
Cena: 1760
Legginsy modelujące
Cena: 210 zł
Szczotka do suchego peelingu
Cena: 85 zł