• slider4
  • slider1
  • slider2
  • slider4
  • slider3
  • slider5

Winback Beauty Twarz

WINBACK BEAUTY – JEDYNE URZĄDZENIE MEDYCZNE WYKORZYSTUJĄCE TECHNOLOGIĘ TECARTHERAPY.

Jest to urządzenie o najwyższej jakości, posiadające certyfikaty medyczne ISO9001 oraz ISO 13485FD.

WINBACK BEAUTY spełnia potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, ponieważ jest to terapia bardzo bezpieczna, komfortowa i dająca rewelacyjne efekt już po pierwszym zabiegu.

ODMŁADZANIE

Energia TECAR pobudza, stymuluje, rewitalizuje oraz liftinguje wszystkie warstwy skóry. Proces odmłodzenia i regeneracji skóry rozpoczyna się już od pierwszej sesji w wyniku czego zmarszczki stają się znacznie mniej widoczne, następuje zwiększenie gęstości i elastyczności skóry, która odzyskuje naturalny i świeży wygląd.

ODCHUDZANIE Z WINBACK BEAUTY

WINBACK doskonale radzi sobie również z trudnymi obszarami, takimi jak tkanka tłuszczowa na brzuchu, udach a nawet cellulit włóknisty.
Jest to świetny sposób na modelowanie i ujędrnianie ciała.

WINBACK przy pomocy diatermii oraz ruchu jonów ma bezpośredni wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej w obszarach „magazynowania” takich jak brzuch, biodra i uda . Terapię możemy wykorzystać przy redukcji wszystkich rodzajów cellulitu, nagromadzenia tłuszczów i zatrzymywania wody.

Terapia jest stworzona dla osób, które chcą wymodelować swoją sylwetkę, łącząc zabiegi ze zrównoważoną dietą i regularną aktywnością fizyczną.

WINBACK BEAUTY W TERAPII BLIZNY

Winback poprawia kolor blizny, elastyczność oraz wpływa na jej przebudowę dzięki czemu bardzo szybko uzyskujemy wizualną poprawę.

WINBACK BEUTY to trzy zakresy RF; 300 MHz, 500 MHz i 1000 MHz, praca na różnych poziomach głębokości tkanek oraz elektrostymulacja w czasie jednego zabiegu. Takiego rozwiązania nie posiada żaden z dostępnych aparatów na rynku.

WINBACK BEAUTY JEST JEDYNY I NIEPOWTARZALNY.

Twarz
Cena: 250 zł
Twarz + szyja
Cena: 300 zł
Twarz + szyja + dekolt
Cena: 350 zł
Pakiet 5 zabiegów na twarz
Cena: 1000 zł
Pakiet 5 zabiegów na twarz + szyja
Cena: 1200 zł
Pakiet 5 zabiegów twarz + szyja + dekolt
Cena: 1400 zł