• slider4
  • slider1
  • slider2
  • slider4
  • slider3
  • slider5

Winback Beauty ciało

WINBACK BEAUTY – JEDYNE URZĄDZENIE MEDYCZNE WYKORZYSTUJĄCE TECHNOLOGIĘ TECARTHERAPY.

Jest to urządzenie o najwyższej jakości, posiadające certyfikaty medyczne ISO9001 oraz ISO 13485FD.

WINBACK BEAUTY spełnia potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, ponieważ jest to terapia bardzo bezpieczna, komfortowa i dająca rewelacyjne efekt już po pierwszym zabiegu.

ODCHUDZANIE Z WINBACK BEAUTY

WINBACK doskonale radzi sobie również z trudnymi obszarami, takimi jak tkanka tłuszczowa na brzuchu, udach a nawet cellulit włóknisty.
Jest to świetny sposób na modelowanie i ujędrnianie ciała.

WINBACK przy pomocy diatermii oraz ruchu jonów ma bezpośredni wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej w obszarach „magazynowania” takich jak brzuch, biodra i uda . Terapię możemy wykorzystać przy redukcji wszystkich rodzajów cellulitu, nagromadzenia tłuszczów i zatrzymywania wody.

Terapia jest stworzona dla osób, które chcą wymodelować swoją sylwetkę, łącząc zabiegi ze zrównoważoną dietą i regularną aktywnością fizyczną.

WINBACK BEAUTY W TERAPII BLIZNY

Winback poprawia kolor blizny, elastyczność oraz wpływa na jej przebudowę dzięki czemu bardzo szybko uzyskujemy wizualną poprawę.

 

ODMŁADZANIE

Energia TECAR pobudza, stymuluje, rewitalizuje oraz liftinguje wszystkie warstwy skóry. Proces odmłodzenia i regeneracji skóry rozpoczyna się już od pierwszej sesji w wyniku czego zmarszczki stają się znacznie mniej widoczne, następuje zwiększenie gęstości i elastyczności skóry, która odzyskuje naturalny i świeży wygląd.

WINBACK BEUTY to trzy zakresy RF od 300 MHz do 1000 MHz, praca na różnych poziomach głębokości tkanek oraz elektrostymulacja w czasie jednego zabiegu. Takiego rozwiązania nie posiada żaden z dostępnych aparatów na rynku.

 

WINBACK BEAUTY JEST JEDYNY I NIEPOWTARZLNY.

.

Ramiona
Cena: 200 zł
Brzuch
Cena: 200 zł
Uda
Cena: 250 zł
Pośladki
Cena: 200 zł
Uda + pośladki
Cena: 300 zł
Pakiet 10 zabiegów ramiona
Cena: 1600 zł
Pakiet 10 zabiegów brzuch
Cena: 1600 zł
Pakiet 10 zabiegów uda
Cena: 2000 zł
Pakiet 10 zabiegów uda + pośladki
Cena: 2400 zł