• slider4
  • slider1
  • slider2
  • slider4
  • slider3
  • slider5

O nas

Art of Cosmetology to mały, kameralny gabinet, który powstał z pasji i miłości do kosmetologii. Terapie, które posiadamy w ofercie gabinetu są  najnowszymi i najskuteczniejszymi osiągnięciami z zakresu kosmetologii estetycznej. W przytulnym wnętrzu doradzimy Ci naukowo potwierdzone zabiegi z zakresu odmładzania, ujędrniania i wygładzania skóry. Pomożemy  usunąć niedoskonałości takie jak przebarwienia, rozszerzone naczynka i trądzik. Rozprawimy się również z niechcianym owłosieniem i wrastającymi włoskami.
Jesteśmy po to aby Ci pomóc.

 

Zadzwoń, zapytaj, umów się na konsultację a sama się o tym przekonasz!

 

mgr Małgorzata Kubarek (właściciel)

„Kochaj to, co robisz, a nigdy nie będziesz w pracy” to moje motto życiowe. Ukończyłam studia kosmetologiczne I stopnia w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji w Poznaniu oraz studia II go stopnia na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Nieustannie się uczę, staram się na bieżąco uczestniczyć w szkoleniach, sympozjach i konferencjach poświęconych kosmetologii.  W życiu zajmowałam się wieloma rzeczami ale odkąd pamiętam kosmetologia zawsze mnie interesowała a z czasem stała się moją pasją. Jestem uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata oraz ludzi i tym nastawieniem staram się zarażać innych.
A prywatnie? Mama dwóch dziewczynek, kochająca wyprawy w góry oraz bieganie.

 

 

mgr Anna Moskal

Jest absolwentką Krakowskiej Akademii im.Andrzeja Frycza Modrzewskiego na kierunku Kosmetologia medyczna oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Kosmetologia to jej pasja. Cały czas pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w kongresach, wykładach oraz szkoleniach z dziedzin kosmetologii, medycyny estetycznej oraz dermatologii. Z kosmetologią związana jest już od ponad 5 lat, kiedy zaczęła pracę w zawodzie kosmetologa w SPA, a następnie rozwijała swoje umiejętności w gabinetach i klinikach medycyny estetycznej. Zawsze kieruje się holistycznym podejściem do klienta, gdyż wie że to przynosi najlepsze rezultaty. Swoje doświadczenie opiera na pracy z wieloma renomowanymi markami polskimi jak i zagranicznymi. Od dłuższego czasu specjalizuje się również w terapiach skór trądzikowych opartych na działaniu peelingami chemicznymi, zabiegami łączonymi i terapiami antycellulitowymi. Swoją wiedzę pogłębia w dziedzinie mikroodżywiania oraz endokrynologii.