• slider4
  • slider1
  • slider2
  • slider4
  • slider3
  • slider5

PRX-T33

PRX-T33 – BIOREWITALIZACJA SKÓRY BEZ UŻYCIA IGIEŁ

WYRÓB MEDYCZNY CE – PONAD 100 000 WYKONANYCH ZABIEGÓW

Innowacyjna formuła stworzona przez dr Rossanę Castellana

Jeśli chcesz:

– ujędrnić skórę twarzy, szyi czy dekottu

– dodać napięcia skórze

– zlikwidować blizny zanikowe czy rozstępy

– odbudować skórę od wewnątrz

– opóźnić starzenie się skóry

To ten zabieg jest stworzony dla Ciebie!

Zalety zabiegu

Peelingi medyczne już kilka lat temu zyskały sobie ogromne uznanie pacjentów i specjalistów medycyny estetycznej. Gwarantują szybkie efekty, działają głęboko i nie wymagają kuracji pozabiegowej. Najnowszym osiągnięciem w dziedzinie peelingów medycznych jest biorewitalizacja skóry peelingiem PRX-T33.
Niesamowite właściwości tego zabiegu pozwalają nie tylko dogłębnie oczyścić skórę, ale też fantastycznie wpływają na poprawę jej gładkości, pomagają usunąć przebarwienia i niektóre blizny (szczególnie blizny zanikowe i pozostałe po trądziku młodzieńczym), dają olśniewający efekt liftingu bez konieczności poddania się złożonej procedurze medycznej, a także bez właściwych peelingom chemicznym dolegliwości pozabiegowych: złuszczania naskórka i zaczerwienień .
Peeling PRX-T33 można śmiało uznać za idealne rozwiązanie dla zabieganych współczesnych kobiet i mężczyzn, którzy nie mają czasu na długotrwałe i wymagające rekonwalescencji zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, a zależy im na utrzymaniu idealnej formy i kondycji skóry.

Wskazania

Peeling PRX jest idealnym rozwiązaniem, kiedy pacjent zmaga się z:
– utratą napięcia skóry twarzy i dekoltu,
– łojotokową i zanieczyszczoną cerą,
– rozstępami, bliznami potrądzikowymi i zanikowe,
– przebarwieniami skóry.
Peeling PRX-T33 jest również doskonałym zabiegiem wspomagającym stosowanym z innymi procedurami medycznymi – jego głębokie działanie doskonale przygotowuje skórę do bardziej zaawansowanych zabiegów medycyny estetycznej.

Wskazania:

5-12 lat

  • blizny (ospa wietrzna, liszajec)

12-25 lat

  • zastępuje oczyszczanie twarzy (wygładza skórę i ułatwia redukcję zaskórników)

25-35 lat

  • melasma
  • rozstępy

35-45 lat

  • biorewitalizacja twarzy
  • biorewitaliazcja ciała
  • profilaktyka procesu starzenia się skóry
  • zwiotczenie skóry biustu

45 lat

  • korekcja zwiotczałej skóry
  • poprawa jędrności skóry dekoltu i biustu

Efekty

Zabieg pozwala przywrócić skórze dawną jędrność i elastyczność, a dzięki właściwościom odmładzającym i rewitalizującym, likwiduje także zmarszczki i nawilża skórę. Niewątpliwą zaletą peelingu jest fakt, że pozwala on pozbyć się również przebarwień, rozświetlić cerę i oczyścić pory.
Peeling jest szczególnie polecany osobom posiadającym blizny, w szczególności zanikowe, ponieważ nawadnia on komórki i powoduje wyrównanie linii skóry. W celu osiągnięcia najlepszych efektów rekomendujemy łączenie peelingu z innymi zabiegami estetycznymi. Efekt synergii sprawia, że osiągane są dużo lepsze rezultaty, niż w przypadku stosowania procedur osobno. Kilka procedur wykonanych podczas jednej wizyty, pozwala działać na różne poziomy skóry w sposób kompleksowy  osiągać spektakularne efekty.
Zabieg peelingu PRX daje najlepsze rezultaty, kiedy jest stosowany w cyklu 5 zabiegów wykonywanych w tygodniowych odstępach. Jednak nawet po pojedynczym zabiegu efekty działania peelingu na skórę są zauważalne gołym okiem.

Szczegóły zabiegu

Peeling PRX-T33 jest zaliczany do kategorii tak zwanych zabiegów „lunchowych” toteż nie wymaga żadnego wcześniejszego przygotowania ze strony pacjenta. Sama procedura zabiegowa trwa od 10 do 15 minut i jest dla osoby poddanej zabiegowi bogata w przyjemne doświadczenia.
Przed wykonaniem peelingu skóra zostaje dokładnie oczyszczona przez osobę prowadzącą zabieg. Następnie, na zakwalifikowaną do zabiegu okolicę, nałożona zostaje odpowiednia do potrzeb skóry, ilość preparatu. Ruchami liftingującymi warstwa peelingu zostaje wmasowana w skórę. Liczba warstw jest zależna od efektu, jaki chcemy osiągnąć. Przeciętnie są to 3 warstwy, jednak w zależności od właściwości i grubości skóry pacjenta, mogą być to dwie lub nawet cztery warstwy. Po zakończeniu zabiegu, nadmiar peelingu usuwa się za pomocą chusty nasączonej wodą, a na koniec nakłada krem nawilżający.
Po zabiegu nie występują żadne efekty uboczne toteż natychmiast po jego zakończeniu mozna wrócić do normalnych zajęć.
Sekret peelingu medycznego PRX-T33, tkwi w nowatorskiej metodzie chemicznej biorewitalizacji skóry, która łączy w sobie właściwości liftingujące z odmładzającymi, oczyszczającymi i wybielającymi. Unikalne połączenie kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym powoduje brak inwazyjności i występowania efektu łuszczenia skóry, przy jednoczesnym zachowaniu właściwości, takich jak rozjaśnienie czy likwidowanie przebarwień.
Docierając peelingiem do środkowej warstwy skóry, zwanej błoną podstawną, prowadzący zabieg powoduje pobudzenie receptorów do wytwarzania odpowiednich włókien i nawadniania komórek, dzięki czemu otrzymujemy widoczny efekt likwidacji zmarszczek, naciągnięcia i wypchnięcia załamań skóry.
Ze względu na swoje właściwości peeling PRX-T33 może być wykonywany niezależnie od warunków atmosferycznych, a zatem również w lecie, kiedy nie rekomenduje się stosowania tradycyjnych peeelingów medycznych.

Wskazania pozabiegowe

 

PŁYN WYGŁADZAJĄCY DO TWARZY WIQO

Jest to płyn z kwasem glikolowym, przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry. Do stosowania również w okresie letnim. Działanie jego polega na redukcji zmarszczek i łagodzeniu niedoskonałości skóry.

Płyn zalecany jest do stosowania wraz z zabiegiem PRX-T33, ale również do codziennej pielęgnacji skóry niezależnie od wykonanego zabiegu.

Ludzka skóra ma kwaśne pH, które średnio wynosi ok. 5.5. Stosowanie PŁYNU WYGŁADZAJĄCEGO DO TWARZY WiQO powoduje dodatkowe obniżenie pH skóry. Dla przywrócenia jego naturalnego poziomu skóra mobilizowana jest do swego rodzaju biologicznej “gimnastyki” czyli odnowy.

Zaleca się używanie płynu wygładzającego codziennie przez dłuższy czas, ponieważ skóra nigdy nie przyzwyczaja się do tego procesu. Systematyczne stosowanie płynu WiQO sprawia, że skóra będzie zawsze “aktywna” i pobudzona do produkcji kolagenu. Optymalne efekty stosowania PŁYNU WYGŁADZAJĄCEGO DO TWARZY WiQo uzyskuje się przy jego stosowaniu co najmniej 30 minut przed nałożeniem jakiegokolwiek innego produktu. Zaleca się stosowanie produktu stale i systematycznie.

Ostrzeżenia:

Nie stosować w okolicach oczu. Nakładać na nieuszkodzoną skórę. Przechowywać z dala od dzieci. Ze względu na fakt, że produkt jest lekko kwasowy, PŁYN WYGŁADZAJĄCY DO TWARZY WiQo może uszkodzić delikatne przedmioty (perły, soczewki kontaktowe, itp.). W przypadku długotrwałego narażenia na działanie promieni słonecznych, zaleca się stosowanie filtrów ochronnych przed słońcem dostosowanych do fototypu skóry, gdyż spłycenie warstwy rogowej może sprawić, że skóra stanie się mniej odporna na działanie promieni UV. W początkowym okresie stosowania może pojawić się niewielkie swędzenie i zaczerwienienie skóry.

KREM ODŻYWCZY I NAWILŻAJĄCY WIQO – do skóry suchej i bardzo suchej

Krem do stosowania na twarz, szyję, dekolt.

Zawiera koncentrat czynników odżywczych i podstawowych substancji ochronnych dla skóry suchej i bardzo suchej. Oddżywia i nawilża skórę, przywracając jej elastyczność i zapobiega dalszemu przesuszeniu i odwodnieniu. Zalecany do stosowania po zabiegach medycznych ale również do codziennej pielęgnacji skóry suchej i bardzo suchej.

KREM ODŻYWCZY I NAWILŻAJĄCY WIQO – do skóry normalnej i mieszanej

Krem do stosowania na twarz, szyję, dekolt. Dzięki doskonałemu połączeniu czynników odżywczych i substancji ochronnych, krem zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry normalnej i mieszanej.

Zaleca się stosowanie kremu wraz z PŁYNEM WYGŁADZAJĄCYM DO TWARZY

Peeling PRX-T33 nie wymaga zachowania szczególnych środków ostrożności i pielęgnacji skóry po zabiegu. Oczywiście jego efekty będą utrzymywały się najdłużej, jeżeli będziemy pamiętać o powtarzaniu zabiegu okresowo, zaś pomiędzy zabiegami będziemy regularnie pielęgnować skórę.

 

Przeciwwskazania

– podrażniona skóra,
– stany zapalne skóry,
– uczulenie na którykolwiek ze składników,
– ciąża i karmienie piersią,
– opryszczka w fazie aktywnej
Twarz
Cena: 350 zł
Szyja
Cena: 250 zł
Dekolt
Cena: 350 zł
Szyja + dekolt
Cena: 450 zł
Twarz + dekolt
Cena: 450 zł
Twarz + szyja + dekolt
Cena: 550 zł
Pakiet 3 zabiegów na twarz
Cena: 950 zł
Twarz + mikronakłucia Fusion Pen Platinium
Cena: 450 zł
Brzuch
Cena: 350 zł
Dekolt
Cena: 350 zł
Dłonie
Cena 250 zł
Pośladki
Cena: 350 zł